PODSTAWA DOBREGO OKNA PCV – PROFIL SCHÜCO

OKNA_SCHUCOKażdy, kto zamierza zakupić okna do nowego domu, powinien poznać najwyższą jakość profili okiennych Corona firmy SCHÜCO. Znamy z doświadczenia sytuacje gdzie próbując zaoszczędzić, kupiliśmy takiej jakości towar, który albo od razu wymieniliśmy na solidniejszy albo męczyliśmy się z nim przez dłuższy czas. Wybór profili firmy SCHÜCO zawsze jest inwestycją procentującą w latach. Dlaczego wśród wielu klientów, którzy zakupili okna z profilami SCHÜCO w firmie TUR-PLAST nie spotkałem dotychczas osoby, która była by niezadowolona? Myślę, że sekret tkwi w doskonałej jakości. Zresztą przekonajcie się Drodzy Państwo sami:

Profile Corona firmy SCHÜCO zostały wykonane z materiału o bardzo wysokiej wytrzymałości, do tego wzmocnione na całym obwodzie ramy i skrzydła (trzeba zauważyć, że wiele firm stosuje wzmocnienia tylko u góry i z dołu skrzydła) odpornymi na korozję, stalowymi kształtownikami o grubości 1,5-2mm. To wszystko stanowi bardzo stabilną i wytrzymałą konstrukcję, która jest doskonale przygotowana aby wytrzymać ciężar sporo ważącego energooszczędnego pakietu trzy szybowego, co więcej funkcjonować (otwieranie, zamykanie,uszczelnianie …) i bez szwanku stawiać opór upałom, chłodom, wiatrom, deszczom, wilgoci i innym jeszcze atrakcjom klimatycznym przez wiele, wiele lat.

Kolejnym niekwestionowanym atutem profili Corona firmy SCHÜCO jest ich wygląd. To prawdziwe mistrzostwo, aby tak wytrzymała,wręcz pancerna konstrukcja została wyrażona w profilu o lekko zaokrąglonej, subtelnej linii skrzydła i ram. Trzy różna style: Classic, Rondo i Cava wraz z szeroką paletą kolorów i akcesoriów, zapewnią Państwu wyjątkową swobodę projektowania wnętrza i elewacji.

Profile Corona firmy SCHÜCO to doskonała szczelność i ochrona przed ucieczką ciepła z mieszkania oraz przenikaniem chłodu i hałasu do wnętrza pomieszczeń. Wysoka energooszczędność i dźwiękoszczelność to efekt zastosowania:

– sześciokomorowego systemu profili, o głębokości skrzydła do 90 mm.

– trzech płaszczyzn uszczelnienia. Zastosowane uszczelki są wykonane z najlepszego jakościowo materiału – kałczuku syntetycznego zwanego w skrócie EPDM. Dlatego są odporne na starzenie, na zmienne warunki atmosferyczne, na wilgoć, parę wodną czy promieniowanie UV. Posiadają dobre właściwości na działanie temperatur od -40oC do +110oC. Charakteryzują się wysoką sprężystością, nie pękają i nie ulegają odkształceniom;

– głęboko osadzonej szyby (jest to cecha która wyróżnia na rynku firmę Schuco)
w powiązaniu z zastosowaniem tzw. „ciepłej ramki” dystansowej SGG SWISSPACER. Działanie to w znaczący sposób ogranicza zjawisko przemarzania oraz powstawania kondensacji pary wodnej na obrzeżu szyby a przez to niebezpieczeństwa powstawania szkodliwej dla zdrowia pleśni przy oknie.

Uwieńczeniem tak precyzyjnie skomponowanego produktu jakim są profile Corona firmy SCHÜCO, jest zastosowanie przez firmę TUR-PLAST do produkcji okien okuć firmy MACO MULTI-MATIC. Ma to zasadnicze znaczenie, ponieważ aby tak solidna konstrukcja skrzydła okiennego mogła bez szwanku funkcjonować przez następne kilkadziesiąt lat należy użyć sprawdzonych okuć najwyższej klasy z okuciami antywłamaniowymi włącznie.

Drodzy Państwo, proszę jeszcze popytać znajomych, sąsiadów, którzy mają okna firmy SCHÜCO oraz dla porównania innych marek. I zapraszam do salonu firmowego po najwyższej klasy okna, www.tur-plast.pl

Czytaj również

OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO – SZYBY Z POWŁOKĄ SGG STADIP

SGG STADIP  to szyba laminowana składająca się z dwóch lub więcej tafli szkła, pomiędzy którymi […]

więcej

WYBIERZ NAJLEPSZE SZYBY DLA SIEBIE

Szukający okien często zwracają uwagę tylko na profile okienne, nie wykazując zainteresowania szybami, to wielki […]

więcej

JAK DOBRZE WYBRAĆ DRZWI?

Drzwi wejściowe to inwestycja nie na lata, ale na dziesiątki lat, dlatego przy wyborze drzwi […]

więcej

Chcesz się umówić na pomiar / masz pytania / potrzebujesz ważnych dla Ciebie informacji

nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji

zadzwoń
+48 94 375 44 95

Szukaj w poradniku...