DRZWI PRZESUWNE JUTRA

drzwi_przesuwne_SZCZECINPrzez długi czas zastosowanie drzwi przesuwnych w energooszczędnych domach było rzadkością. Moda na tego typu stolarkę pojawiła się stosunkowo niedawno, jednak takie rozwiązania generowały duże straty energii, a ich konstrukcja nie gwarantowała dobrej szczelności.
Technologia Schüco PVC pozwala na tworzenie drzwi przesuwnych w standardzie niskoenergetycznym i pasywnym. W systemie Schüco ThermoSlide wykonywana jest stolarka o najlepszym na rynku współczynniku przenikania ciepła Uw od 0,65 (W/m2K). Tak doskonały wynik osiągnięto między innymi dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu uszczelnień pomiędzy elementami stałymi i ruchomymi. W wielkowymiarowe skrzydła można wstawić odpowiednie szklenie wysokoselektywne zapewniające stabilny klimat wewnątrz pomieszczeń. Takie drzwi przesuwne nie tylko powstrzymują ucieczkę ciepła zimą, lecz również pozwalają na pasywne zyski ciepła z promieni słonecznych w okresach jesiennym i zimowym. Drzwi z serii ThermoSlide posiadają ponadto potrójnie termoizolowany próg, który zapobiega powstawaniu „zimnego obszaru” w strefie przypodłogowej.
Biorąc pod uwagę budownictwo w perspektywie przyszłych sześciu lat trzeba być świadomym tego, że od 2021 roku w Polsce nowowznoszone budynki mają odpowiadać bardzo restrykcyjnym wymaganiom energetycznym. Obecny wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię 120kW/ (m2rok) zostanie obniżony aż o 42%, co wiąże się z potrzebą stosowania znacznie cieplejszych okien. Dlatego drzwi przesuwne firmy TUR-PLAST, wykonane ze sprawdzonych i renomowanych produktów Schüco, nie tylko pozwalają na łączenie wnętrza z otoczeniem ale przy tym zapewniają komfort w obsłudze i energooszczędność czyniąc z nich drzwi przesuwne przyszłości.

Czytaj również

DRZWI PRZESUWNE HS Z ALUMINIUM PODWYŻSZONA IZOLACJA TERMICZNA

System aluminiowych drzwi przesuwnych typu HS jaki stosuje do swoich realizacji firma TUR-PLAST z Czaplinka, […]

więcej

DRZWI PRZESUWNE JUTRA

Przez długi czas zastosowanie drzwi przesuwnych w energooszczędnych domach było rzadkością. Moda na tego typu […]

więcej

KOLEKCJA GTdoors – DRZWI PRZYSZŁOŚCI

Firma TUR-PLAST z Czaplinka ma zaszczyt zaprezentować Państwu serię najwyższej jakości drzwi energooszczędnych, charakteryzujących się […]

więcej

Chcesz się umówić na pomiar / masz pytania / potrzebujesz ważnych dla Ciebie informacji

nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji

zadzwoń
+48 94 375 44 95

Szukaj w poradniku...