DRZWI PRZESUWNE HS Z ALUMINIUM PODWYŻSZONA IZOLACJA TERMICZNA

hs_z_aluminium_SZCZECINSystem aluminiowych drzwi przesuwnych typu HS jaki stosuje do swoich realizacji firma TUR-PLAST z Czaplinka, to wiodący na naszym rynku produkt oparty na profilach firmy Aliplast, szkleniu Glassolutions, najwyższej klasy uszczelkach EPDM, oraz bezpiecznych i niezawodnych systemowych okuciach. Tak precyzyjnie skomponowane aluminiowe drzwi przesuwne umożliwiają realizację wielkoformatowych przeszkleń przy jednoczesnej optymalizacji zajmowanej przestrzeni po otwarciu oraz podwyższonej izolacji termicznej.

Profil ULTRAGLIDE, oprócz bardzo dobrej izolacji termicznej, pozwala na tworzenie konstrukcji dwu, trzy a nawet czteroelementowej na bazie systemu dwutorowego. Zastosowane zostały bardzo wytrzymałe systemy wózków jezdnych o minimalnych oporach toczenia.  Maksymalna wysokość drzwi to nawet do 3600-3900 mm, natomiast szerokość skrzydła  do 3000 mm. Możliwości gabarytowe w zależności od parametrów statycznych i nośności należy za każdym razem skonsultować.

Do produkcji aluminiowych HS-ów firma Tur-Plast używa uszczelek i okuć z najwyższej europejskiej półki. Nie jest to bez znaczenia, bo tylko najwyższej klasy okucia gwarantują lekkość pracy i niezawodność a uszczelki EPDM to szczelność na długie lata.

System ULTRAGLIDE jest przystosowany do szklenia szybami dwukomorowymi (trójszybowymi) o ciężarze skrzydła do 300 kg. W zależności od potrzeb klientów można w tego rodzaju drzwiach przesuwnych HS zastosować różnego rodzaju pakiety szybowe od bezpiecznych, przez antywłamaniowe po energooszczędne. Zakres grubości szklenia rozciąga się od 6 do 53 mm.

Na rynku można spotkać wielu handlarzy z różnego rodzaju gotowymi zestawami drzwi przesuwnych. Firma Tur-Plast na bazie swego wieloletniego doświadczenia przygotowuje HS-y dostosowane do potrzeb konkretnego klienta wraz z pełnym serwisem – to się nazywa profesjonalne podejście potwierdzone opiniami wielu zadowolonych klientów.

hs_z_aluminium_schemat_SZCZECIN

Czytaj również

ROLETY NADSTAWNE – CZĘSTY BŁĄD MONTAŻU

Rolety zewnętrzne nadstawne, nazywane również naokiennymi są stosunkowo najczęściej stosowanym typem rolet. Wielu inwestorów w […]

więcej

HS SCHÜCO THERMOSLIDE – DRZWI TARASOWE PRZESUWNE

Drzwi podnośno-przesuwne Schüco ThermoSlide wypełniają naturalnym światłem wnętrza i zapewniają piękny widok. Umożliwiają najlepsze wykorzystanie […]

więcej

Jak określić stronę okna? – okno lewe czy prawe?

Stronę okna określamy według położenia zawiasów na ramie okna:Stajemy przed oknem wewnątrz mieszkania. Jeżeli zawiasy […]

więcej

Chcesz się umówić na pomiar / masz pytania / potrzebujesz ważnych dla Ciebie informacji

nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji

zadzwoń
+48 94 375 44 95

Szukaj w poradniku...