DRZWI PRZESUWNE HS Z ALUMINIUM PODWYŻSZONA IZOLACJA TERMICZNA

hs_z_aluminium_SZCZECINSystem aluminiowych drzwi przesuwnych typu HS jaki stosuje do swoich realizacji firma TUR-PLAST z Czaplinka, to wiodący na naszym rynku produkt oparty na profilach firmy Aliplast, szkleniu Glassolutions, najwyższej klasy uszczelkach EPDM, oraz bezpiecznych i niezawodnych systemowych okuciach. Tak precyzyjnie skomponowane aluminiowe drzwi przesuwne umożliwiają realizację wielkoformatowych przeszkleń przy jednoczesnej optymalizacji zajmowanej przestrzeni po otwarciu oraz podwyższonej izolacji termicznej.

Profil ULTRAGLIDE, oprócz bardzo dobrej izolacji termicznej, pozwala na tworzenie konstrukcji dwu, trzy a nawet czteroelementowej na bazie systemu dwutorowego. Zastosowane zostały bardzo wytrzymałe systemy wózków jezdnych o minimalnych oporach toczenia.  Maksymalna wysokość drzwi to nawet do 3600-3900 mm, natomiast szerokość skrzydła  do 3000 mm. Możliwości gabarytowe w zależności od parametrów statycznych i nośności należy za każdym razem skonsultować.

Do produkcji aluminiowych HS-ów firma Tur-Plast używa uszczelek i okuć z najwyższej europejskiej półki. Nie jest to bez znaczenia, bo tylko najwyższej klasy okucia gwarantują lekkość pracy i niezawodność a uszczelki EPDM to szczelność na długie lata.

System ULTRAGLIDE jest przystosowany do szklenia szybami dwukomorowymi (trójszybowymi) o ciężarze skrzydła do 300 kg. W zależności od potrzeb klientów można w tego rodzaju drzwiach przesuwnych HS zastosować różnego rodzaju pakiety szybowe od bezpiecznych, przez antywłamaniowe po energooszczędne. Zakres grubości szklenia rozciąga się od 6 do 53 mm.

Na rynku można spotkać wielu handlarzy z różnego rodzaju gotowymi zestawami drzwi przesuwnych. Firma Tur-Plast na bazie swego wieloletniego doświadczenia przygotowuje HS-y dostosowane do potrzeb konkretnego klienta wraz z pełnym serwisem – to się nazywa profesjonalne podejście potwierdzone opiniami wielu zadowolonych klientów.

hs_z_aluminium_schemat_SZCZECIN

Czytaj również

SPOSOBY I KIERUNKI OTWIERANIA OKIEN

Ujednolicone graficzne sposoby oznaczania sposobu i kierunku otwierania różnych typów okien zostały ustalone w treści […]

więcej

NAJWYŻSZA ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ I PRZEPUSZCZALNOŚĆ ŚWIATŁA – SZYBY Z POWŁOKĄ SGG PLANITERM XN

Nowe szkło SGG PLANITHERM® XN to idealne rozwiązanie zapewniające najwyższą energooszczędność, a jednocześnie najlepszą przepuszczalność […]

więcej

JAK DBAĆ O OKNA? Ważne porady i wskazówki

 Nasze okna stale są wystawiane na szkodliwe działanie zmiennych czynników atmosferycznych, do tego dochodzi codzienna […]

więcej

Chcesz się umówić na pomiar / masz pytania / potrzebujesz ważnych dla Ciebie informacji

nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji

zadzwoń
+48 94 375 44 95

Szukaj w poradniku...