Anomalia pogodowe nie są straszne z drzwiami tarasowymi przesuwnymi Schüco ThermoSlide

drzwi-tarasowe-schuco-przesuwne-wielkopolska-poznan-pila-szczecinWiosna i Lato w naszym klimacie to okres w którym nawiedzają nas nierzadko burze, duże porywy wiatru oraz wiele innych niespodziewanych, gwałtownych zjawisk pogodowych. Te zjawiska atmosferyczne staja się najlepszym testerem szczelności i wytrzymałości naszych, zwłaszcza modnych w ostatnim czasie, dużych przeszkleń. W wielkogabarytowych przeszkleniach przesuwnych przy niesprawdzonych rozwiązaniach technicznych oraz montażowych możemy być zaskakiwani brakiem szczelności oraz wytrzymałości.

Dlatego przy budowie domu warto zwrócić szczególna uwagę na przebadane rozwiązania oferowane przez doświadczonych producentów.
Seria specjalistycznych testów jakie zostały przeprowadzone na drzwiach podnośno-przesuwnych Schüco ThermoSlide , potrafią zagwarantować dla tych rozwiązań niezawodną ochronę przed niekorzystnymi zjawiskami pogodowymi.

Przechodząc do konkretów trzeba przyznać że drzwi tarasowe przesuwne posiadające nawet do kilku skrzydeł w jednej ramie posiada wiele bardzo newralgicznych punktów.

 

1. W drzwiach przesuwnych Schüco ThermoSlide zastosowano trzy poziomy uszczelnień oraz innowacyjna uszczelkę ślizgową, która to przyczynia się do zapewnienia doskonałej wodoszczelności w najwyższej klasie 9A. Co to oznacza? Stanowi to gwarancję , ze drzwi przesuwne Schüco ThermoSlide nie przepuszczą wody opadowej aż do wartości ciśnienia powietrza 600 Pa, co odpowiada sile wiatru 112 km/h.

 

2. Drzwi przesuwne Schüco ThermoSlide, jak potwierdziły certyfikowane badania, wykazuja bardzo dobra odporność na parcie i ssanie wiatru w klasie C3/B3. Dzięki temu konstrukcja nie ulega odkształceniom i nie traci swoich właściwości użytkowych.

 

3. Optymalną stabilność drzwi tarasowych Schüco ThermoSlide gwarantują
– solidne, termoizolowane usztywnienia stalowe
– pieciokomorowa budowa skrzydła
– siedmiokomorowa budowa ościeżnicy

 

4. Optymalna szczelność na przenikanie powietrza w klasie 4 drzwi tarasowych Schüco ThermoSlide to efekt dokładnego uszczelnienia naroży drzwi oraz newralgicznych połączeń między skrzydłami stałymi a ruchomymi.

 

5. Drzwi przesuwne Schüco ThermoSlide to gwarancja całościowej ochrony przed nieproszonymi gośćmi i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. To wszystko dzięki solidnej budowie ościeżnicy o głębokości zabudowy 219 mm i skrzydłach o zwiększonej głębokości 82 mm.

 

6. Przy zastosowaniu odpowiednich pakietów szyb zespolonych w drzwiach podnośno-przesuwnych Schüco ThermoSlide można uzyskać komfortową ciszę w pomieszczeniach, dzięki doskonałej izolacji akustycznej Rw nawet do 45 dB.

 

7. Drzwi przesuwne Schüco ThermoSlide mogą być bezpiecznie stosowane na najniższych kondygnacjach budynku jako wyjście do ogrodu ponieważ występują w najwyższej dla stolarki PCV klasie antywłamaniowej Rc2.

 

Łatwo więc wyciągnąć wnioski, że wysokiej klasy drzwi przesuwne z lini produkcyjnej Schüco ThermoSlide to inwestycja która procentuje o każdej porze roku i w różnych nietypowych zwłaszcza sytuacjach.

Czytaj również

100% PRYWATNOŚCI – SZYBY SGG DECORGLASS

Szkło SGG DECORGLASS jest szkłem ornamentowym bezbarwnym lub barwionym w masie. To półprzezierne szkło uzyskuje […]

więcej

PODSTAWA DOBREGO OKNA PCV – PROFIL SCHÜCO

Każdy, kto zamierza zakupić okna do nowego domu, powinien poznać najwyższą jakość profili okiennych Corona […]

więcej

PROFILE OKIENNE SCHÜCO – POZNAJ RODZAJE

Okna w znaczący sposób podkreślają charakter każdego budynku, jak również decydują o komforcie wnętrz. Umiejętny […]

więcej

Chcesz się umówić na pomiar / masz pytania / potrzebujesz ważnych dla Ciebie informacji

nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji

zadzwoń
+48 94 375 44 95

Szukaj w poradniku...